Všechny aktuální novinky najdete na našem facebooku!

Také zprávy ze závodů, fotografie, videa.


Dokument o Africa Eco Race 2017

a o účasti českých a slovenských jezdců, najdete v naší galerii videí.


Změna facebookové stránky

Nově nás na facebooku najdete pod názvem:
OFFROADSPORT.CZ


Přerovským sportovcem roku se stal Miroslav Zapletal

V hlavní kategorii, kde cenu mohli získat ti nejlepší, reprezentující místní oddíly, se na první příčce umístil rallye a offroadový závodník Miroslav Zapletal. Zdravotní stav mu bohužel nedovolil se dostavit, cenu tak převzal jeho bratr Ludvík.


Facebook   twitter
Warning: simplexml_load_file(http://odkazy.spravcewebu.cz/links-SW000139-B.xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /data/web/virtuals/278523/virtual/www/domains/offroadsport.cz/stranky/inc/funkce-vypis.php on line 1038

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://odkazy.spravcewebu.cz/links-SW000139-B.xml" in /data/web/virtuals/278523/virtual/www/domains/offroadsport.cz/stranky/inc/funkce-vypis.php on line 1038

OFFROADSPORT.CZ

 

je český závodní tým, který se jako první  probojoval do top ten v nejtěžším a nejdelším vytrvalostním rallye světa - Rallye DAKAR 2009  v nejprestižnější kategorii automobilů!!

 

 

Mirek Zapletal a Tomáš Ouředníček obhájili 7. místo celkově a obsadili také 3. příčku v kategorii T1.1.

Miroslav Zapletal je také několika násobný mistr ČR v Cross Country Rallye a mistr Maďarska a Polska V roce 2009 se stal 1. vicemistrem Evropy (FIA Cross Country BAJAS).

 

Nová etapa nastala pro tým v roce 2012 nástupem nového navigátora. Maciej Marton je mladý polský navigátor, který se stal i přes počátěční jazykovou bariéru, velkou posilou. Skvělá spolupráce posádky Zapletal - Marton přinesla ovoce v podobě titulu vicemistra světa v seriálu FIA World Cup for Cross - Country Rallies pro rok 2012.  

 

Na začátku roku 2016 začal v našem týmu pracovat nový navigátor Bartosz Momot, do loňského roku navigátor polského týmu BEWA Racing. Později se Mirek Zapletal dohodl na spolupráci se slovenským navigátorem Markem Sýkorou. S oběma spolujezdci v současné době stále spolupracuje.

 

             offroadsport crewoffroadsport crewoffroadsport crewoffroadsport crew

 

OFFROADSPORT_ready2win

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

OFFROADsportwww.offroadsport.cz
info@offroadsport.cz
tel.: